Zgłoszenie - szkolenie GLPI Polska 2019  

DLA KOGO?

Szkolenie przeznaczone jest dla administratorów i entuzjastów zarządzania w strukturach IT z wykorzystaniem narzędzia GLPI
W spotkaniu wezmą udział również realizatorzy projektów z zakresu ITSM oraz przedstawiciele 99NET i GLPI Polska.

Zachęcamy do uczestnictwa pracowników, kadrę zarządzającą i osoby rozpoczynające karierę w IT.

Poznajcie najnowsze tredy ITSM!

KIEDY?

Szkolenie odbędzie się w dniu 11 października 2019 r. (piątek), godzina 9.15 - 16.30

GDZIE?

Centrum Konferencyjne Zielna  - Warszawa
 
(wyjście z metra Świętokrzyska)

PROGRAM szkolenia obejmuje ponad 12 obszarów ITSM w jednym systemie.

Główne moduły:
 
- zarządzanie zasobami
- procesy rozwiązywania zleceń
- ewidencja zleceń
- zarządzanie kontaktami, zleceniami, umowami
- baza wiedzy
- ewidencja haseł i kont 
- konfiguracja startowa GLPI
 

KOSZT UCZESTNICTWA

Koszt uczestnictwa w szkoleniu: 400 zł netto - płatne po zgłoszeniu na postawie faktury VAT.

Cena zawiera przekąski, lunch i napoje.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat uczestnictwa w warsztatach oraz wsparcie po wdrożeniu (do 6 mcy). Organizator przewiduje pakiet zaawansowanych szkoleń dla wybranych uczestników (losowanie).

DODATKOWE INFORMACJE

Zakres tematyczny konferencji może ulec wzbogaceniu.

PROWADZĄCY : GRZEGORZ PROKOPOWICZ

 

Organizator pierwszej w Polsce konferencji GLPI Polska 2019. Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w pracy z systemem GLPI oraz ponad 3 lata praktyki szkoleniowej. Organizował szkolenia dla takich klientów jak: Hutchinson, Świętokrzyskie Centrum Onkologiczne i wybrane sektory administracji rządowej. Popularyzuje i wspiera zarządzanie pracą w systemie "no-office" z wykorzystaniem silnika GLPI. Wspiera zarządzanie i organizuje zespoły Service Desk.

ORGANIZATOR

GLPI Polska oraz 99NET

Kontakt: info@99net.pl

Szkolenie GLPI Polska 2019

Regulamin:

 1. Zaproszenie upoważnia do płatnego uczestnictwa w szkoleniu.
 2. Zaproszenie obejmuje: prelekcje, materiały dotyczące szkolenia, przerwy kawowe.
 3. Po otrzymaniu zgłoszenia, prześlemy państwu potwierdzenie udziału.
 4. Rezygnację z udziału należy przesłać mailem na adres organizatora.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.
 6. Niniejsze zaproszenie jest imienne i nie może zostać przekazane osobie trzeciej.
 7. Udział w szkoleniu obejmuje:
  1. utrwalanie wizerunku Uczestników w postaci fotografii analogowych lub cyfrowych, streamingu w Internecie, wideogramów lub utworów audiowizualnych podczas szkolenia.
  2. przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) o ochronie danych osobowych oraz Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (RODO), w tym w szczególności poprzez noszenie przez Uczestników w widocznym miejscu identyfikatorów obejmujących następujące dane osobowe: imię, nazwisko, firma.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 99NET Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 42 lok. 19, 00-695 Warszawa;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w 99NET Sp z o.o można uzyskać pod adresem e - mail: info@99net.pl
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na adres e-mail info@99net.pl 
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego 99NET Sp z o.o. (Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.