Zgłoszenie - Warsztaty tworzenia stron internetowych WordPress 99WEB 

Ten kurs powstał z myślą o wszystkich osobach szukających wiedzy na temat projektowania stron internetowych w CMS WordPress. 
 
Kurs jest dla tych, którzy własnej strony jeszcze nie mają i myślą o jej stworzeniu. To doskonała przygoda poznania świata projektowania stron internetowych.
 
CO W PROGRAMIE?
 
- Informacje ogólne o WordPress
- Pierwsze kroki
- Wpisy
- Copywriting
- Media
- Strony
- Widgety
- Bezpłatne szablony
- Menu
- Komentarze
- Użytkownicy
- Narzędzia
- Ustawienia
- Motywy
- Wtyczki
- Aktualizacje
- Style CSS
- Tłumaczenia 
- Przenoszenie strony
- Pozycjonowanie
 
CO JESZCZE?
Każdy uczestnik otrzyma bezpłatny dostęp do bezpiecznego hostingu WordPress na kolejne 12 miesięcy a także:
- obsługę certyfikatu SSL,
- pomoc techniczną,
- możliwość zbudowania własnej strony,
- możliwość podpięcia własnej domeny.
 
Certyfikat poświadczający uczestnictwo w warsztatach 99WEB
 
CO PO KURSIE?
Możecie liczyć na nasze pełne wsparcie w zakresie serwerów z systemem WordPress. Porady do projektowania stron, nowe szablony i pomoc w udoskonaleniu już funkcjonujących.
 
ZA ILE?
Koszt kursu:  240 zł (brutto) / osoba
Konto do wpłat: 31 1020 1055 0000 9702 0428 4816
Wpłatę należy dokonać wyłącznie po otrzymaniu informacji o identyfikatorze szkolenia (zostanie nadany po rejestracji).
Instrukcja do wpłaty zostanie wysłana po weryfikacji zgłoszenia.
 
KIEDY?
Warsztaty odbędą się 8 listopada 2019 (piątek) w godzinach 9.00-17.00
 
CZY WYSTAWIAMY FAKTURY?
Wystawiamy na życzenie, zaznacz w formularzu opcję "Faktura"
 

GDZIE?

Centrum Konferencyjne Zielna
ul. Zielna 37
00-108 Warszawa

 
PROJEKT PROWADZI
 
 
 

ORGANIZATOR: 99NET
Kontakt: info@99net.pl


 

Formularz do szkolenia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 99NET Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 42 lok. 19, 00-695 Warszawa;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w 99NET Sp z o.o można uzyskać pod adresem e - mail: info@99net.pl
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na adres e-mail info@99net.pl 
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego 99NET Sp z o.o. (Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

 

WYSYŁAJĄC FORMULARZ DO REJESTRACJI, ZGADZASZ SIĘ Z JEGO WARUNKAMI